Budujemy doskonałą grupę zdolnych pływaków. Chcesz poczuć smak rywalizacji sportowej na wysokim poziomie? Nasze programy opieramy na zagranicznych systemach szkoleniowych i własnych doświadczeniach sportowych.

Pomóż nam stworzyć nowe oblicze polskiego pływania. Dołącz do Uczniowskiego Klubu Sportowego CITYZEN_ Poznań i pływaj razem z nami.

Od stycznia 2011 roku funkcjonuje przy UKS CITYZEN_ sekcja futsalu. Zespół chłopców z roczników 1995 - 1998 łączy pasja do tej niezwykle widowiskowej dyscypliny sportu.

Z myślą o zawodnikach, którzy nie widzą swojej przyszłości w piłce trawiastej wraz z Trenerami Mistrzów Polski postanowiliśmy zbudować silny zespół, który będzie rywalizował na trochę mniejszym boisku - UKS CITYZEN_ Futsal Club Poznań. Serdecznie zapraszamy!